De komende jaren gaan de Lodewijk Napoleonlaan en Jan Luikenstraat veranderen. Er worden twee appartementencomplexen met zorgwoningen gebouwd en de groenstrook langs de Jan Luikenstraat wordt opnieuw aangelegd.

Thuisvester gaat in samenwerking met ouderinitiatief Covída 16 appartementen met twee ontmoetingsruimtes en een ruimte voor dagbesteding bouwen voor mensen met een verstandelijke beperking. Bij een ‘ouderinitiatief’ nemen de ouders van de toekomstige bewoners zelf het initiatief om een plek te maken waar hun volwassen kinderen zo zelfstandig mogelijk kunnen wonen. Thuisvester start in september 2026 met de bouw.

Op het terrein ernaast zal door zorgorganisatie Prisma ook een nieuw appartementencomplex worden ontwikkeld. 

Een deel van het terrein wordt een openbare groenstrook. Deze groenstrook vormt dan een verbinding tussen het groen van de Burgemeester Holtroplaan en de groenstrook van de Geert Grootelaan. Het huidige speeltuintje aan de Jan Luikenstraat wordt verplaatst naar het grasveld aan de Geert Grootelaan.

Accordion item is ingeklapt
Wanneer Wat
September 2026Start bouw Thuisvester/Covida
September 2027Verwachte oplevering

Accordion item is ingeklapt

Heeft u vragen over dit project? Neem dan contact op met mevrouw M. van Nispen (projectmanager) via telefoonnummer 14 0162 of stuur een e-mail naar m.van.nispen@oosterhout.nl.