U kunt naast trouwen in het gemeentehuis ook zelf een locatie kiezen. Voor het gebruik van een (privé)locatie zoals uw eigen woning of tuin moet u een verzoek indienen bij het college van burgemeester en wethouders. Voor de locaties Vredeskerk, Schelleboom, Het Houtse Meer, Bos & Co, Restaurant Zout & Citroen en Uitspanning Jacobushoeve hoeft geen verzoek te worden ingediend.

Vergeet niet dat u eerst de melding van het voorgenomen huwelijk of partnerschap moet doen.

Accordion item is ingeklapt
LocatieContactgegevens
VredeskerkContactpersoon: Mevrouw I. Raams
Telefoonnummer 06 29 38 24 32
E-mailadres:huwelijk@pgoosterhout.nl
De SchelleboomContactpersoon: Leonie Heemskerk en Joost de Jongh
Mathildastraat 37a, 4901 HC Oosterhout
Telefoonnummer: (0162) 43 71 65
E-mailadres: trouwen@deschelleboom.nl
  
Het Houtse MeerContactpersoon; Daniëlle van Buitenen
Pannenhuisstraat 40 4911 BS  Den Hout.
Telefoon 0162-213000
E-mailadres: danielle@hethoutsemeer.nl 
Bos & CoContactpersoon: Mark Storms
Vijf Eikenweg 56, 4903 RK Oosterhout
Telefoonnummer 0161-700211
E-mailadres: sales@bosenco.com
Zout & CitroenContactpersonen: Bram en Patricia Helleman
Ridderstraat 86, 4902 AC  Oosterhout
Telefoonnummer 0162-450806
E-mailadres: info@zoutencitroen.nl
Uitspanning JacobushoeveContactpersoon: Bas van Abeelen
Steenovensebaan 29 4849 RD Dorst
Telefoonnummer: 0161-743103
E-mailadres: info@jacobushoeve.com

Accordion item is ingeklapt

Kiest u voor een huwelijksarrangement op locatie? Dan moet u zelf contact opnemen met de beheerders van de locaties, zoals deze hieronder zijn vermeld. U wordt er op gewezen dat naast de kosten voor het huwelijk/partnerschapsregistratie aan de gemeente, door de beheerders van de locaties ook kosten in rekening worden gebracht.

In de Vredeskerk, De Schelleboom, Het Houtse Meer, Bos & Co, Restaurant Zout & Citroen en Uitspanning Jacobushoeve is het, in overleg met de locatie, mogelijk te trouwen of een partnerschap te laten registreren op bijna ieder tijdstip van de dag. De tijdsduur op deze locaties is afhankelijk van hetgeen u zelf wil.

Daarnaast is het mogelijk op deze locaties ook een aantal andere wensen te realiseren. Hierbij valt te denken aan het aansnijden van de bruidstaart, het heffen van een glas champagne, een keuze te maken uit wel of geen bloemen op de locatie. Dit alles regelt u in overleg met de beheerder.